LASY – dla – Asi

To jest Asia. Asia ma super charta, Dżezika. Asię poznaliśmy, gdy wydawaliśmy na początku roku płytę Maćka i Jacka, czyli LASY – SHROOM. Asia jest autorką zdjęć okładkowych. U Asi niedawno zdiagnozowano mięsaka, a jest to nowotwór złośliwy.

Asia jest przyjaciółką zespołu LASY, a więc naszą przyjaciółką! Ma chwilowe kłopoty zdrowotne, ale wszystko będzie dobrze. Jeszcze lepiej będzie jak wszyscy, którzy czytacie ten komunikat, zmobiluzujecie się i kupicie płytę (lub 10) SHROOM (świetny prezent pod choinkę BTW). 100% wpłaconej kasy zostanie przekazane na ręce Asi, aby wesprzeć ją w tym trudnym, przejściowym okresie.

Sprawa jest prosta – aby ominąć wszelkich pośredników i prowizje wpłacamy kasę na konto Coastline Northern Cuts:

Z Polski:
21 2530 0008 2027 1064 2375 0001

Przelewy Międzynarodowe:
ACCOUNT: PL21 2530 0008 2027 1064 2375 0001
IBAN: NESBPLPW

Jedna płyta kosztuje minimum 30zł (możecie wpłacać też 3000). Jeśli ktoś nie potrzebuje nośnika fizycznego, to również zachęcamy do wpłaty (przelewem lub przy użyciu przycisku Donate PayPala). Prześlemy kod do pobrania wersji cyfrowej albumu!Dostawa:

  • Odbiór osobisty w Trójmieście.
  • Jeśli wysyłka w Polsce to prosimy doliczyć 8zł.
  • Jeśli kupicie więcej niż 3 płyty to doliczacie za przesyłkę 16PLN.
  • Wysyłka zagraniczna to 26PLN niezależnie od ilości.

WAŻNE: w tytule przelewu prosimy wpisać „ASIA x LASY 10 sztuk” – prosimy o podawanie ilości sztuk, ponieważ musimy wiedzieć czy ktoś kupił 1x CD za 300zł czy 10x CD za tę samą kwotę 🙂

Po dokonaniu wpłaty dla porządku podeślijcie krótkiego maila na adres: coastline@northerncuts.com abyśmy mieli z Wami kontakt (jeśli mamy dostarczyć płytę wysyłkowo to podajcie też adres w tym mailu).

Ponadto możecie też uczestniczyć w zbiórce i zapoznać się z pełną historia Asi tu: https://www.raknroll.pl/podopieczni/joanna-s

Dziękujemy w imieniu Asi, Dżezika, Maćka, Jacka i swoim.

Tomek & Marcin

Coastline Northern Cuts